Doğru Fiyata Kalite ve Performans

Antik Iness Business Cargo, Türkiye ile Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan arasında lider uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısıdır. Türkiye ile Asya Kıtası arasında Havayolu, Karayolu, Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılığı’nı kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Servisleriyle birleştiriyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi bilgi, teknoloji, zaman, güvenlik ve finansal akış etrafında optimize ederiz. Müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre sektöre özel gereksinimlere özel bir taahhütle küresel olarak entegre uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Hava taşımacılığında standardın ayarlanması. Küresel ağımız, yılların deneyimine dayanarak ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarından etkilenen işletmelerin büyümesine yardımcı olacak güce sahiptir. Yol uzmanlarımız, operasyonel mükemmelliği ve uygun maliyetli çözümleri sağlayacaktır.

Antik Iness Business Cargo'nun Türkiye ve Asya arasındaki güçlü ağı, kargolarınızı dağıtmak için verimli ve kişiye özel iç ve sınır ötesi programlar geliştirmesine yardımcı olmak için iyi bir konuma sahiptir. Yol uzmanlarımız, operasyonel mükemmeliyetin yanı sıra, geçiş süresi açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli çözümleri de sağlayacaktır.

TransCargo is the world’s fourth largest provider of ocean freight services. In 2013, TransCargo expedited nearly 1.5 million TEUs via ocean freight. The company’s relationship with customers is moving away from purely transactional business to value-added propositions.

Lorem Ipsum

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

Efektif Çözümler

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma deneyimimizden faydalanırsınız. Kargonuz ister bir koli, ister bir konteyner olsun tüm hizmetlerimizden en verimli şekilde doğru fiyat ile faydalanırsınız.

Güvenliyiz

Kargolarınız Türkiye’de teslim alındıktan sonra adresinize teslim edilene kadar Antık Iness Cargo’nun sigortası altındadır.

Hızlıyız

Kargolarınızı havayolu, karayolu, denizyolu veya demiryolu ile taahhüt ettiğimiz sürede adrese teslim ederiz.

24/7 Hizmetinizdeyiz

Müşteri temsilcilerimiz, hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.